Gönül Çiçeğim İlahi Sözleri

Gönül Çiçeğim Sözleri, Gönül Çiçeğim Sözlerinin Anlamı, Gönül Çiçeğim İlahi Sözleri, Gönül Çiçeğim Sözlerinin Anlamı İlahisini Dinle, Gönül Çiçeğim Sözlerinin Anlamı İlahi Sözleri Muhammed Beyaz kaleminden yazılan Gönül Çiçeğim Sözleri, Gönül Çiçeğim Sözlerinin Anlamı ilahisinin sözlerisini sizler için aşağıda derledik. Gönül Çiçeğim Sözleri, Gönül Çiçeğim Sözlerini Anlamı İlahisinin Sözlerine aşağıdan erişebilirsiniz.


  ilahi sözleri


Gönül çiçeğim, yedi kat gökyüzünden yerlere savrulduk. Seni ismini duyunca kalpten yandık kavrulduk. Hasretle yaşla doldu gözümüz. Açar bağrımızı gönlümüzü sizin bir hikmetli sözünüz.
Gönül çiçeğim, lütfederseniz verin Kevserinizden kana kana içelim. Gökyüzü ve dünya güneşle parlar. Sizin sevdiğiniz size âşık olanlar yüreğini kalbini aralar. Darda kalanlara Mevlam senin hatırına çok kapılar aralar.
Gönül çiçeğim, lutfederseniz verin Kevserinizden kana kana içelim. Miraca çıkarken aldın burağı, getirdin bizlere Rabbimizden müjdeleri. Sensin gariplerin yetimlerin son durağı. Âşıkların güvencesi ve dayanağı. Biz güveniyoruz inanıyoruz sensin o son kaynak.
Gönül çiçeğim, verin Kevserinizden kana kana içelim. Güller gülü her zaman vardı gülüşünüzde. Misk kokular saçılır her aldığınız o mübarek nefesinizde. Binlerce hikmetli sözler vardı o mübarek dilinizde.
Gönül çiçeğim, verin Kevserinizden kana kana içelim. Gönüllerde nur başımızda taçsınız sultanım. Bize şefaat et, dua et can Muhammed’im. Kötülükler musibetler bizden uzak dursun. Biz zatınıza hasretiz can Ahmed’im. Senin sevgin gönüllerimizi yaksın kavursun.
Gönül çiçeğim, verin Kevserinizden kana kana içelim. Âleme rahmet olan Mevlamın derin deryalarına dalan Miracında Rabbimizin huzurunda dilediği gibi kalan biz ümmetine binlerce müjde alan.
Gönül çiçeğim, verin Kevserinizden kana kana içelim.Gönül Çiçeğim Muhammed Beyaz Dinle


  • Admin

  • 61

  • ()