Şaşkın İlahi İlahi Sözleri

Şaşkın İlahi Sözleri, Şaşkın İlahi Sözlerinin Anlamı, Şaşkın İlahi İlahi Sözleri, Şaşkın İlahi Sözlerinin Anlamı İlahisini Dinle, Şaşkın İlahi Sözlerinin Anlamı İlahi Sözleri Osman Akyol kaleminden yazılan Şaşkın İlahi Sözleri, Şaşkın İlahi Sözlerinin Anlamı ilahisinin sözlerisini sizler için aşağıda derledik. Şaşkın İlahi Sözleri, Şaşkın İlahi Sözlerini Anlamı İlahisinin Sözlerine aşağıdan erişebilirsiniz.


Osman Akyol ilahi sözleri


Rüyamda aradım şeyhim nerdesin,
Zalim nefsim aramıza perdesin,
Bu kıtmir hakkını nasıl ödesin,
Bağışla sultanım Mevla aşkına.

Nasıl dayanayım ayrı kalmaya,
Gönül razı eşiğinden ölmeye,
Nefsin niyeti yok yola gelmeye,
Şeyhim himmet eyle sen bu şaşkına.

Ezanlar yönünü hakka çevirdi,
Rasulullah’ın aşkı yaktı kavurdu
Ölüm çınar gibi yere devirdi,
Şeyhim himmet eyle sen bu düşküne.

Solumda peygamber dalımda pirim,
Karşımda beytullah sağımda şeyhim,
Âlemlerin Rabbi her yerde derim,
Şimdi yan yüreğim Allah aşkına.

Hevayı hevesi gönüldesin sen,
Hakkı seyrederek ummana dalsam,
Şeyhin dergâhında Yunus’u olsam,
Araya araya Rahman’ı bulsam.

Açıklama:

Şaşkın İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Şaşkın İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Şaşkın İlahi Osman Akyol Dinle


  • Admin

  • 195

  • ()